Dexe Şampuan Tarak ile ilgili bilgi sahibi olmak için web sitemizdeki yorumlara göz atabilirsiniz , kullananların yorumları , aklınıza takılan tüm soruları da bu sayfadan yazabilrisiniz.
Puan: 5
Eyüp Özdemir
07.12.2014
Balck Hair Shampoo
Ben iki yıldan beri kullanıyorum çevremdeki insanların çoğunluğu gerçek saç rengine çok yakın olduğunu ve ayırt edilemediğini söylüyorlar. ilk önceleri biraz endişelerim vardı ama bugüne kadar herhangi bir yan etkisini görmedim. Biraz sivilcelenme oldu ama bu üründen kaynaklımı bilmiyorum. Doktora gittim herhangi sorun olmadığını söyledi. Kullanmaya devam ediyorum. Tavsiye ederim.
Puan: 5
süleyman
25.10.2014
gayet başarılı bir ürün
ben bu ürünü 1 yıldır kullanıyorum ne saç dökülmesi var ne kızarıklık alerjik bünyesi olanda ne yapar onu bilemem renk konusuna gelince evet havlu siyah oluyor sizde siyah havlu kullanın ;) benim kendi saçım koyu kahve zatenn ürünün üzerindede yazıyor ben 3 dakika koyu kahve 5 dakika siyahdiye ben 3 dakika bekletip yıkıyorum koyu kahve tonunu alıyorum beyazda kalmıyor ürünü kötülemek için boş yere kötü yorum yazıp yanlış yönlendirme yapmayın emeğe saygı lütfen.
Puan: 5
Özge
18.06.2014
Dexe şampuan
Ben tavsiye ediyorum, çok başarılı buldum. Dexe Black Hair olanından kullanıyorum. Saçlarım kendi rengine döndü, toplam 7 dakika kaldı saçımda. 2 gün arayla üst üste yaptım. Beyazlarım anca kapandı. Şimdi beyazlar çıktıkça kullanıyorum. Ama ilerde alerji yapar mı başka yan etkileri olur mu bilemiyorum.
Puan: 5
ayhan karataş
09.06.2014
orjinal dexe kullanın
ben 6 aydır kullanıyorum 15-20 gün arayla hiç yan etkisini görmedim güzel ürün beyazlar kapanıyor.kullandıktan sonra saçlarınızı 2 defa normal şampuanla yıkayın bol suyla.kullanma şartlarını iyi okuyun mutlaka orjinal ürünü kullanın ve çok sık kullanmayın
Puan: 5
ismi lazım değil
02.05.2014
hayal kırıklığı
aynı traş köpüğü gibi boyama sonrası saçı şampuanla yıkadıktan sonra havlu simsiyah oluyo başına koyduğun o yastık simsiyah oluyo ve günlerce çıkmıyo ve kafayı 3-4 kezde yıkasanda yastık simsiyah düşünsenize bi misafirliğe gittiğinizde orada uyuduğunuza buda yetmezmiş gibi kafada kızarıklıklar ve sivilce tarzı çıkan kızarıklıklarda cabası anlıcanız bi *ikime yaramayan bi ürünSonraki Sayfalar :  2   3   4   5   6   7   8   9 
41 Yorum Kayıtlıdır.

Dexe Şampuan Tarak Yorum Yazın, Katkıda Bulunun

Adınız ve Soyadınız :
Yorum Başlığı :
 
E-Posta Adresiniz : (Sitede Yayınlanmaz)
 Yorumların tamamı kullanıcılar tarafından yazılmış olup, web sitemizin görüşlerini içermeyebilir,
tüm yorumlar ilgili kullanıcının sorumluluğundadır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup,
kullanımına yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Yorumlanan ürünlerin cevap hakkı vardır.